PROFİLİMİZ

Aykut Elektronik, sektöründe başta ANKARA olmak üzere TÜRKİYE genelinde hizmet vermek için 2003 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyerek, elektrik-elektronik ve mekanik bina tesisatları ve bu tesisatlar için gerekli olan malzeme satışı konusunda uzmanlaşmıştır.

Taahhüt grubu olarak elektrik-elektronik ve mekanik bina tesisatları konusunda üstlenmiş olduğu projeleri en kaliteli malzeme ve işçilikle, zamanında ve eksiksiz teslim ederek bu konuda üstün başarı göstermiştir. Özellikle son yıllarda artan şantiye ve çalışan sayımız bizim çağdaş yönetim anlayışımızın da artmasını sağlamıştır. Şirketimizin taahhütleri zamanında ve eksiksiz tamamlaması çağdaş yönetim anlayışımızın yanı sıra sahadaki personelimizin gayretlerinin ve teknik anlamda donanımlı olmalarının sonucudur. Buna bağlı olarak gerek yönetim kadromuzun gerekse sahadaki çalışan teknik personelimizin yaşam kalitesini arttırmak için ISO9001:2008 ve OHSAS 18001 İş Güvenliği ve Sağlığı Yönetim Sistemi belgelerini almış bulunmaktayız.

Yine kuruluşumuzdan bu yana AYKUT, sektördeki öncü firmaların bayiliklerini alarak, kaliteli ürün ile birlikte kaliteli hizmet politikasını benimseyen deneyimli
satış personelimiz ile, satış ve pazarlama alanında da hizmet vermektedir.

Firmamızda değer verilen prensipler arasında en başta geleni yapılan işte en mükemmeli yakalamak, dürüst ve açık sözlü olmaktır. Hizmet verdiğimiz Elektrik – Elektronik ve Mekanik bina tesisatları ve elektrik malzeme satışı konusunda müşteri memnuniyeti ve kaliteli iş anlayışı ile çalışmaktadır.

Aykut Elektronik, geçen 23 yıllık sürede elektrik sektörünün yaşadığı olumsuzluklara ve zorluklara rağmen, gelişimini gün geçtikçe arttırarak, istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmiştir. Sektörde hak ettiği payı almak için gereken her türlü rekabete hazırdır.

REFERANSLAR

E-Bülten’e kayıt olmak istermisiniz?